Wysyłka

Towar zawsze dostarczymy pod Twoje drzwi, niezależnie od tego gdzie jesteś.

Czas dostarczenia przesyłki wynosi od 5-14 dni. Wszystkie zamówione produkty w zależności od wagi i gabarytów wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich takich jak: DHL, DPD, UPS, K-EX.

Kwota przesyłki zależy od wagi i gabarytów i waha sie od 30 zł do 150 zł. Dokładną kwotę podamy przy wycenie.

Za przesyłkę ciężką uważana jest każda paczka powyżej 31,5 kg i w związku z tym powinni się Państwo postarać o pomoc do jej wniesienia. Pracownik firmy kurierskiej ma obowiązek wydać towar z auta ale nie ma obowiązku wnosić go do domu klienta. Jednak większość z nich pomaga nieodpłatnie przy wniesieniu.

Towar zostaje wysłany na adres podany w formularzu zamówienia. Jeśli adres dostawy ma być inny niż w formularzu prosimy poinformować biuro obsługi klienta telefonicznie lub mailem.

Przed wysyłką towarów kontaktujemy się z nabywcą w celu uzgodnienia dogodnego terminu doręczenia przesyłki. Podczas odbioru upewnij się czy towar nie jest uszkodzony.

W przypadku gdy otrzymujesz produkt uszkodzony lub brakuje części (mało prawdopodobne) , wypełnij z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody. Protokół szkody wypełniony przy odbiorze będzie podstawą do dalszej reklamacji. Następnie skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Po dostarczeniu i po podpisaniu dokumentu odbioru przesyłki wszelkie braki lub uszkodzenia będą traktowane jako uszkodzenia w czasie użytkowania przez nabywcę.