cena

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych pomieszczeń. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując swoje usługi pod oczekiwania i możliwości klienta. Cena sufitów napinanych zależy od wielu czynników. Podstawowym kryterium jest powierzchnia pomieszczenia, wysokość oraz rozkład ścian. Należy dodać do tego również stopień trudności procesu konstrukcyjnego. Mamy tutaj na myśli ilość kątów wewnętrznych i zewnętrznych oraz gęstość instalacji oświetleniowych i innych urządzeń – czujników dymu, systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Duże znaczenie ma również kolorystyka oraz rodzaj faktury. Jeśli zdecydują się Państwo na sufity napinane z kategorii „Gwieździste Niebo” lub wariant z nadrukiem, będzie to miało wpływ na ostateczny koszt montażu. Proszę skorzystać z naszego formularza i sprawdzić jaka będzie orientacyjna cena naszej usługi.

Jaki jest koszt?

Cena podwieszanego sufitu napinanego Alteza zależy od wielu czynników. Wpływają na nią takie elementy jak:

  • wysokość, rozkład i obwód pomieszczenia;
  • ilość kątów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • powierzchnia w m2;
  • kolor i faktura membrany;
  • gęstość i rodzaj oświetlenia;
  • rodzaj sufitu napinanego, np. z nadrukiem Gwieździste niebo.

Cena minimalna za m2 wynosi 110 zł netto. Szczegółową ofertę otrzymają Państwo po określeniu kosztorysu. W tym celu zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie

Wycena sufitu napinanego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Miejscowość (wymagane)

Rodzaj obiektu

Struktura sufitu

Powierzchnia sufitu (w m2)

Uwagi

Załączniki: