Sufity napinane

generator_stopka

logo_ALTEZA

Sufity napinane Alteza

Jeśli nie znosisz remontów – tej przeciągającej się krzątaniny i wszechobecnego kurzu, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Instalacja podwieszanych sufitów napinanych Alteza trwa zaledwie jeden dzień. Jednocześnie proces konstrukcyjny nie wymaga drastycznych ingerencji w strukturę budynku, dlatego jest również niezwykle czystą metodą. Dzięki temu nasza propozycja znacznie przewyższa sufity podwieszane z gips kartonu czy też typu Armstrong. Najważniejsze jest przeprowadzenie wszystkich pomiarów z uwzględnieniem instalacji elektrycznych oraz wentylacyjnych.

Następnym etapem montażu są listwy aluminiowe (profile), które zostają poprowadzone po obwodzie ścian. Będą stanowiły podstawę dla sufitu napinanego . Kluczowym momentem jest nagrzanie materiału do temperatury ok. 60-70°C. Poddanie obróbką cieplną sprawia, że powłoka staje się elastyczna i rozciągliwa, co umożliwia jej zaczepienie. W tym przypadku ważna jest kolejność. Zawsze zaczynamy od narożników, potem rozkładamy materiał po krawędziach. I gotowe!

Żadnych nierówności, krzywizn i problemów! Podwieszane sufity napinane Alteza to gwarancja sprawnie przeprowadzonych prac, których rezultaty cieszą przez długie lata.

Niniejsze konstrukcje to innowacyjny sposób aranżacji i wykończenia wnętrz. Dzięki specjalnej folii PCV mocowanej do aluminiowych profili, podwieszane sufity napinane mogą znaleźć zastosowanie we wszystkich typach pomieszczeń. Dzięki temu montaż żyrandola oraz innych instalacji świetlnych nie jest żadną przeszkodą. Również systemy wentylacyjne nie stanowią w tym przypadku problemu. Przy zastosowaniu powłoki o strukturze metalicznej lub lustrzanej wywołują niesamowite wrażenia estetyczne, wizualnie powiększając przy tym niewielkie wnętrza takie jak przedpokój czy łazienka. Wykańczanie mieszkania, biura lub sali bankietowej trwa zaledwie jeden dzień. Szeroka oferta kolorystyczna powłok kształtuje się w okolicach 100 różnych barw, co z pewnością zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Istnieje również możliwość zamówienia podwieszanego sufitu napinanego z nadrukiem na folii matowej lub transparentnej. W tym celu należy wejść na stronę http://pl.fotolia.com lub http://shutterstock.com i wybrać odpowiadające nam zdjęcie.

Jak wygląda montaż?

Polega na zamontowaniu aluminiowych profili i nagrzaniu powłoki do temperatury 60-70°C. Po obróbce cieplnej powierzchnia staje się elastyczna, co pozwala na jej rozciągnięcie i wpięcie do profili. Podwieszany sufit napinany z nadrukiem pozwala zakryć wszelkie niedoskonałości stropu w postaci krzywizn i pęknięć. Równocześnie sprawdza się do montowania opraw oświetleniowych, czujników dymu i ciepła, kratek wentylacyjnych oraz klimatyzacji.

Jakie są zalety naszych konstrukcji?

Sufit napinany firmy Alteza charakteryzuje się:

  • Wytrzymałością – nasze produkty są odporne na wilgoć i chlor. Ponadto należą do kategorii materiałów niepalnych i nieprzemakalnych, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pomieszczeń. Nie blakną i nie płowieją. Jednocześnie są bardzo lekkie – ok. 200gr/m2;
  • Estetycznością – podwieszane sufity napinane Alteza są idealnie równe i zawsze czyste. Nie sposób dostrzec na nich żadnych rys, ani pęknięć. Dodatkowo świetnie sprawdzają się w każdym oświetleniu. Pozwalają na dowolność koloru lub faktury, dzięki czemu mogą dokładnie odzwierciedlić Państwa życzenia.
  • Łatwością w instalacji – montaż jest niezwykle szybki i bezproblemowy.

Zapraszamy do kontaktu w Krakowie lub online!